Istnieją na rynku akcesoriów komputerowych takie urządzenia, które łączą w sobie mnóstwo innych funkcji. Do tego typu urządzenia z pewnością możemy zaliczyć ITS Connecto. Jest to zupełnie innowacyjne zintegrowane rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w sektorze MSP, czyli małych i średnich przedsiębiorstwach. To urządzenie zapewnia stałą oraz optymalną łączność. Oprócz tego pełni funkcję profesjonalnej centrali telefonicznej, a poza tym gwarantuje na całkiem niezłym poziomie dostęp do Internetu. ITS Connecto potrafi obsługiwać zupełnie standardowe i tradycyjne połączenia telefoniczne, a poza tym również faks czy telefonie VoIP.

Urządzenie to posiada wbudowany na stale modem ADSL oraz 3G, a także na stałe wykorzystuje możliwości profesjonalnego firewalla, który bardzo dokładnie chroni nasze wszystkie dane. To Male urządzenie stworzyła na potrzeby wszystkich internautów i użytkowników komputerów firma ITS Telecom. Firma tworząca tego typu akcesoria ma na celu przede wszystkim zmniejszenie ilości urządzeń i kompleksową obsługę zawartą w jednym tylko urządzeniu. Obsługa ITS Connecto jest bardzo prosta, niemal intuicyjna. Już po kilku minutach zapoznania się ze sprzętem, można korzystać z jego wszystkich bardzo rozbudowanych funkcji, które bardzo skutecznie potrafią ułatwić i przyspieszyć naszą pracę.

ITS Connecto posiada bardzo wiele funkcji przydatnych w każdej firmie. Może być również śmiało wykorzystywana w domowych warunkach, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Do najważniejszych cech tego urządzenia możemy z pewnością zaliczyć: HSDPA oraz złącze SMA. Oprócz tego urządzenie może się poszczycić połączeniem takich funkcji jak: połączenie oczekujące, grupy przeszukiwania, grupy odbierające, połączenia konferencyjne, różne wersje językowe, zabezpieczenie hasłem czy też osobista poczta głosowa. ITS Connecto pozwala również zmieścić do 100 wiadomości e-mail, a także posiada różne typy pracy w dzień, w nocy czy w czasie wakacji. Dzięki temu możemy dostosować nasz tryb życia do pracy tego małego urządzenia.